BİZİ TANIYIN

EMPO, 1968 yılında Karaköy’de Azmi Yılmaz Ünal tarafından kurulmuştur.. EMPO temelde bir satış firmasıdır. Satış ağırlıklı olan  yapısına 2008 yılında itibaren üretimi de eklemek için yeni bir yapılanma içine  girmiştir

Ana faaliyet alanları elektrik motorları, fanlar ve havalandırma malzemeleri, redüktörler, pompalar, hidroforlar, ısıtma ve soğutma cihaz ve ekipmanlarıdır

İstanbul Karaköy’de iki, Kocaeli Gebze de bir mağazada faaliyet vermekte olan EMPO aynı zamanda tüm Türkiye geneline yayılmış geniş bir satış ağına sahiptir.

Konusundaki bilgi ve tecrübesiyle bir marka  olmayı başarabilmiş olan EMPO, deneyimli ve en önemlisi bilgili personeliyle hizmet  vermektedir.

Yurt dışıyla da  hem ihracat hem de ithalat olarak çeşitli ülke ve firmalarla ilişkide bulunan EMPO, aynı güvenilir imajıyla geniş bir tedarik ve satış ağına sahiptir.

Konvansiyonel  satış teknikleri, ileri teknolojinin gereklerini ve çevreye duyarlılık, verimlilik gibi günümüz beklentilerini karşılamakta yetersiz kalmaktadır. Satışın ekleyeceği katma değerin önemi gün  geçtikçe artmaktadır.

Bu bilgilerin  ışığında EMPO da satış stratejisini bu değerleri ön plana alacak şekilde değiştirmiştir.

Enerji verimliliği konusunda uzmanlaşmış bir satış gücü, bilgiye dayalı ürün satışı, müşterilerin sorunlarının çözümü yanında yeni teknolojilerden ve farklı  yöntemlerden haberdar edilmesi bu stratejinin temel taşlarıdır.

Yukarıda da belirttiğimiz gibi artık üretimi de düşünen EMPO, bu konuda da taklit veya genel üretimde bulunan malzemeler yerine ileri teknoloji içeren ARGE  çalışmaları sonucunda bizzat EMPO çalışanları tarafından geliştirilmiş, sınai mülkiyet haklarının kendisinde olduğu ürünler üretmektedir.

Yorumlar

Müşteri Yorumları